< >

ZABEZPIECZENIE SIA-B przekładnik dedykowany

Przekaźniki nadprądowe ziemnozwarciowe, autonomiczne, przeznaczone do zabezpieczeń w sieciach SN jak również w systemach energetyki odnawialnej SIA-B, udostępniają kompleksowy zestaw funkcji zabezpieczeniowych, zawartych w kompaktowej i lekkiej obudowie, zapewniając bezobsługowość i znaczne oszczędności kosztów eksploatacji.

ZABEZPIECZENIE SIA-B przekładnik standardowy

SIA-B jest najbardziej niezawodnym przekaźnikiem, zasilanym dualnie (autonomicznie + zas. pomocnicze), oferującym wysoką funkcjonalność, dostepną dotąd jedynie w przekaźnikach wymagających zasilania pomocniczego.

ZABEZPIECZENIE SIA-C

Bazując na szerokim doświadczeniu eksploatacyjnym z instalacji działających na całym świecie, oraz dzięki swoim unikalnym cechom funkcjonalnym, SIA-C zapewnił sobie wysoką rozpoznawalność wśród użytkowników na wszystkich kontynentach. Również różnorakość wersji obudów, ułatwiająca dopasowanie do specyficznych wymagań klienta jest cechą wyróżniająca ten produkt spośród urządzeń dostępnych na rynku.

ZABEZPIECZENIE SIL-A

Przekaźnik SIL-A został zaprojektowany jako zabezpieczenie nadprądowe i ziemnozwarciowe i jest krokiem naprzód wśród zabezpieczeń linii, oferujących zaawansowane funkcje komunikacyjne jak i zabezpieczeniowe (w tym SPZ). Co więcej, możliwość programowego wyboru pracy w standardzie z przekładnikami /1 A lub /5 A w kombinacji ze zwiększoną czułością pomiarową zapewnia elastyczność i niezawodność, jakich możesz wymagać od kompleksowego zabezpieczenia linii.

ZABEZPIECZENIE SIL-D

Przekaźnik SIL-D oferuje wszystkie zalety przekaźnika SIL-A uzupełniając je o zabezpieczenie ziemnozwarciowe kierunkowe dla jeszcze lepszej ochrony, co czyni go jeszcze bardziej pożądanym rozwiązaniem, zapewniającym oprócz zaawansowanych funkcji zabezpieczeniowych i komunikacyjnych również automatykę SPZ.

ZABEZPIECZENIE SIA-F

SIA-F jest naszym najbardziej konkurencyjnym i efektywnym kosztowo przekaźnikiem nadprądowym i ziemnozwarciowym. Jak wszystkie inne przekaźniki Fanoxa, charakteryzuje się kompaktową obudową o zredukowanej głębokości ułatwiającą instalację i dającą oszczędność miejsca i nakładów. Współpraca ze standardowymi przekładnikami prądowymi ułatwia dopasowanie się do wymagań instalacyjnych.

ZABEZPIECZENIE SIL-V

SIL-V jest przekaźnikiem napięciowym i częstotliwościowym oferującym najlepsze i najbardziej precyzyjne rozwiązania zabezpieczeniowe dla transformatorów i urządzeń elektrycznych w systemach dystrybucyjnych NN,SN i WN. Zabezpiecza operacje odsprzęgania, odciążania oraz przed utratą zasilania (pracą wyspową).

ZABEZPIECZENIE SIL-G

SIL-G jest przekaźnikiem SN zabezpieczającym źródło poprzez funkcje prądowe, napięciowe i częstotliwościowe. Jego podstawowe zalety obejmują zabezpieczenie przeciwłukowe z 4 wejściami i 4 szybkimi wyjściami oraz możliwość wyboru między pracą , przy zasilaniu uniwersalnym lub pracą autonomiczną poprzez przekładniki napięciowe.

ZABEZPIECZENIE SIL-B

Zabezpieczenie nadprądowe oraz przed przed zbyt dużym napięciem. Możliwość pomiaru prądu, napięcia i częstotliwości w połączeniu z kontrolą synchronizmu i funkcjami zabezpieczeniowymi kierunkowymi czyni go jednym z najbezpieczniejszych i niezawodnych elementów chroniących pole zasilające.